Perttu Kakkonen
Kirjanpitäjä, yrittäjä
050 594 5780
perttu@vastatili.fi
LinkedIn

Mirva Kakkonen
KLT-kirjanpitäjä, yrittäjä
050 318 1103
mirva@vastatili.fi
LinkedIn

Sanni Wallius (äitiyslomalla)
Kirjanpitäjä, palkanlaskija

Noora Åhlgrén
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
noora@vastatili.fi

Heidi Talvitie
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
heidi@vastatili.fi

Niina Mononen
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
niina@vastatili.fi

Pirjo Lappalainen
Kirjanpitäjä, palkanlaskija
pirjo@vastatili.fi

Meitä vastatililäisiä yhdistää oikeastaan vain yksi asia: intohimoinen suhtautuminen kirjanpitoon.

Se on koko jutun ydin.